KIEROWNIK RESTAURACJI
  • Koźmin Wielkopolski
Koźmin Wielkopolski, 63-720 Koźmin Wielkopolski, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
hotel kosma MAREK NOWAKOWSKI
23. 3. 2024
od 6 850 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie mile widziane, j. angielski komunikatywny, j. polski podstawowy
Zakres obowiązków: kierowanie podległymi pracownikami, obsługa gości restauracyjnych
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy
okres próbny 3 m-ce z możliwością dalszej współpracy

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkującyangielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnieśrednie branżowe

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Kierownik Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190