Kierownik Regiony Sprzedaży (sieć własna)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
11. 9. 2024

3188

Obowiązki

  • monitorowanie i realizację planu sprzedaży wyznaczonego dla regionu,
  • opracowywanie celi sprzedażowych dla regionu i przedstawicieli handlowych,
  • nadzór nad realizacją strategii sprzedażowej i marketingowej w punktach sprzedaży w wyznaczonym regionie,
  • efektywne zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • kontrolowanie realizowania standardów obsługi klienta przez pracowników,
  • przeprowadzanie wizyt sprzedażowych w kolekturach,
  • optymalizację punktów sprzedaży w regionie,
  • planowanie, nadzorowanie i ocenę pracy przedstawicieli handlowych,
  • bieżącą analizę wyników regionu sprzedaży,
  • prowadzenie działań mających na celu rozwój kompetencji i podnoszenie efektywności pracy pracowników.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu punktami sprzedaży,
  • doświadczenie w realizacji działań aktywizujących sprzedaż,
  • wysoka orientacja na realizację celów sprzedażowych i jakościowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność – dostosowanie czasu pracy do bieżących potrzeb.
  • mobilność – praca na terenie działania oddziału,
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymania relacji biznesowych,
  • wysokie kompetencje komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536