Kierownik Regionu Sprzedaży - Praca Mobilna
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Totalizator Sportowy
12. 6. 2024

➡ Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 67 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Kierownik Regionu Sprzedaży (w salonach gier na automatach premium)

Praca mobilna - region Koszalin, Olsztyn, Elbląg, Płock, Legionowo

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie salonami gier na automatach kategorii premium w podległym regionie,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży i zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta w salonach,
  • wdrażanie działań optymalizujących sprzedaż w salonach gier,
  • monitorowanie standardów obsługi klienta i standardów wizualizacji salonów gier,
  • opracowywanie planów rozwoju sieci salonów gier na automatach premium oraz ich optymalizacja,
  • nadzorowanie przestrzegania przepisów ustawy o grach hazardowych w salonach gier,
  • rekrutacja i szkolenie pracowników salonów gier,
  • reprezentowanie Spółki przed organami kontrolnymi służb państwowych.

✅ Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu punktami sprzedaży (np. w branży horeca),
  • doświadczenie w realizacji działań aktywizujących sprzedaż,
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i jakościowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność – dostosowanie czasu pracy do bieżących potrzeb.

To oferujemy:

  • współpracę opartą na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • platforma kafeteryjna,
  • najnowsze narzędzia i technologie, wiedz że ciągle się rozwijamy,
  • dofinansowanie studiów, certyfikacji, dodatkowych uprawnień,
  • udział w szkoleniach i konferencjach – także zagranicznych,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • pożyczki mieszkaniowe i remontowe,
  • bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe,
  • spotkania integracyjne,

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Kierownik Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851