Kierownik Regionu Sprzedaży
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Purinova Sp. z o.o.
7. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów oferowanych przez Purinova – realizacja planów sprzedażowych i marżowych;
  • Opieka nad hurtowniami, architektami, wykonawcami i inwestorami w podległym rejonie;
  • Doradztwo techniczne;
  • Sumienne ewidencjonowanie działań podejmowanych w celu realizacji sprzedaży;
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta, zgodnych z polityką firmy;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania, budowania i utrzymywania długookresowych relacji;
  • Bardzo dobra znajomość rynku budowlanego – min. 5 lat doświadczenia w branży budowlanej i współpracy na rynku tradycyjnym zarówno B2B jak i B2C;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalanie priorytetów;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Podstawowa wiedza ogólnobudowlana.

To oferujemy

  • Prace w rozwijającej się strukturze;
  • Preferowane zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – dopuszczamy inne formy współpracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito;
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584