Kierownik Regionalny
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Dr. Max
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Kierownik Regionalny

Obszar: województwa lubelskie i wschodnia część mazowieckiego

Praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza sytuacji rynkowej poszczególnych aptek w powierzonym regionie i proponowanie rozwiązań poprawiających rentowność
  • Dbanie o jakość obsługi, wygląd i realizację standardów obowiązujących w aptekach działających w Sieci Franczyzowej
  • Kontrola i optymalizacja kosztów personalnych w aptekach działających w Sieci Franczyzowej
  • Wsparcie Kierowników Aptek powierzonego regionu w efektywnym i profesjonalnym zarządzaniu personelem
  • Analiza i kontrola realizacji zobowiązań handlowych
  • Wsparcie Kierowników Aptek powierzonego regionu w efektywnym zarządzaniu magazynem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w aptece lub branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym
  • Umiejętności menadżerskie
  • Umiejętności przygotowywania prezentacji i prowadzenia wystąpień publicznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Duża dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, ale równocześnie ciekawą i kreatywną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, będącej kluczowym graczem nie tylko na rynku polskim, ale także w UE
  • Realny wpływ na przyszłe sukcesy i kierunki rozwoju firmy
  • Możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i inne świadczenia
  • Przestrzeń do rozwoju zawodowego w dużej organizacji
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)

Benefity:

  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Pakiety medyczne grupy LUX MED,
  • Dogodne oferty ubezpieczenia na życie,
  • Karta MULTISPORT,
  • Kursy językowe,
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370