Kierownik regionalny ds. rozwiązań geotechnicznych (budownictwo mieszkaniowe)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ManpowerGroup
8. 10. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obowiązki:

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami firmy (umawianie wizyt, edukowanie na temat przeprowadzanych testów, opieka nad stałymi klientami i rozwiązywanie problemów).

  • Kompleksowa obsługa klienta : projektowanie rozwiązania, zbieranie danych z pomiarów, przeprowadzanie wizyt reklamacyjnych, badanie satysfakcji z przeprowadzonej usługi.

  • Analiza i kwalifikacja przychodzących zapytań w zakresie testowania gruntów.

  • Przygotowywanie ofert współpracy.

  • Planowanie i priorytetyzacja tygodniowych aktywności.

  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze technicznym (geotechnika, budownictwo, konstrukcje lub pokrewne).

  • Dobry zmysł techniczny, zainteresowania okołobudowlane, praktyczna wiedza z obszaru budownictwa mieszkaniowego – będą bardzo dużym atutem.

  • Gotowość do wyjazdów do klientów w regionie południowej Polski, w tym także do wykonywania niewielkich prac fizycznych: wiercenia i testowania gruntu na miejscu.

  • Gotowość do pracy w trybie hybrydowym: około 2-3 dni w tygodniu „w trasie”; pozostały czas - home office.

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu relacji.

  • Wysoko rozwinięta wyobraźnia przestrzenna.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w zakresie rozwiązań geotechnicznych.

  • Wysokiej klasy szkolenia techniczne i dotyczące współpracy z klientami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wymiany wiedzy z innymi specjalistami.

  • Wysokie wynagrodzenie premiowe.

  • Dużą elastyczność i samodzielność w działaniu.

  • Praca Katowice
  • Technik budownictwa Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Pracownik ds. administracji Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190