Kierownik Regionalny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Claro sp. z o.o. sp. k.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległymi placówkami
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych kontraktów
  • Współpraca z działem operacyjnym realizującym proces stałej usługi
  • Koordynacja i realizacja bieżących działań
  • Uczestniczenie w procesie pozyskania nowych klientów
  • Współtworzenie strategii rozwoju Firmy
  • Delegowanie zadań do Działu Rekrutacji

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pełna dyspozycyjność
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu pozytywnych relacji
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży utrzymania czystości

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia – samochód, laptop oraz telefon służbowy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

  • Weryfikacja CV
  • Rozmowa rekrutacyjna - weryfikacja kompetencji
  • Rozmowa z bezpośrednim przełożonym - ustalenie warunków współpracy
  • Zaproszenie do współpracy

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080