Kierownik recepcji - Słupsk
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Med-JobsHR
11. 10. 2024

Klinika stomatologiczna w Słupsku oferuje pracę na stanowisko:
KIEROWNIK RECEPCJI
Zakres obowiązków:
- Nadzór nad pracą recepcji, zarządzanie zespołem i dbanie o płynność obsługi pacjentów.
- Koordynowanie harmonogramu wizyt, nadzór nad rezerwacjami i potwierdzeniami wizyt.
- Utrzymywanie wysokich standardów obsługi pacjentów, zarówno bezpośrednio, jak i telefonicznie oraz mailowo.
- Wsparcie administracyjne dla lekarzy i zespołu stomatologicznego, w tym obsługa systemu rejestracji pacjentów oraz rozliczeń.
- Zapewnienie sprawnej komunikacji i organizacji pracy recepcji, dbając o pozytywny wizerunek kliniki.
- Monitorowanie jakości obsługi pacjentów oraz rozwiązywanie bieżących problemów.
Wymagania:
- Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu recepcją, mile widziane w środowisku medycznym lub stomatologicznym.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista.
- Doświadczenie w pracy z systemami rejestracyjnymi i rozliczeniowymi.
- Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie atutem).
- Umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
- Biegłość w obsłudze komputera, znajomość pakietu MS Office.
- Zdolność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.
Oferujemy:
- Umowę B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem, elastycznym modelem pracy oraz stabilnymi godzinami.
- Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.
- Dofinansowanie do kursów językowych, zniżki na usługi stomatologiczne.
- Przyjazną i nowoczesną atmosferę pracy, gdzie doceniane są profesjonalizm i zaangażowanie.
W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu: 696 059 440

  • Praca Słupsk
  • Kierownik Słupsk
  • Kierownik słupski
  • Kierownik działu personalnego Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251