Kierownik R&D
  • Piła
Piła, Piła, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, dostarczającej nowoczesne rozwiązania dla domów, szukamy osoby na stanowisko:

Kierownika działu badań i rozwoju

Lokalizacja: okolice Piły

Twoje zadania:

  • Realizacja i rozwój strategii działu badań i rozwoju
  • Planowanie działań i zarządzanie pracą zespołu 20 inżynierów
  • Bieżąca ocena sytuacji w projektach, planowanie alokacji zasobów i podejmowanie strategicznych decyzji
  • Planowanie i koordynacja projektów wdrożeniowych z uwzględnieniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, oraz nadzoru nad realizacją kamieni milowych
  • Planowanie harmonogramu prac i ustalanie priorytetów
  • Zarządzanie procesem usprawniania produktów
  • Wycena produktów oraz optymalizacja kosztów

Czego oczekujemy:

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu projektami wdrożeń wyrobów w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Preferowane doświadczenie w obszarze obróbki metali
  • Zaawansowane umiejętności przywódcze i kompetencje skutecznego zarządzania zespołem
  • Silne umiejętności interpersonalne oraz podejście procesowe
  • Wykształcenie wyższe - techniczne
  • Pragmatyczne i logiczne podejście do zadań w oparciu o dane i fakty
  • Znajomość środowiska CAD, znajomość Solid Works będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w bardzo dobrej atmosferze i profesjonalnym zespole
  • Niezależność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Umowa o pracę i pakiet benefitów dodatkowych
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Praca w ciekawej i rozwojowej branży

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Piła
  • Kierownik Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662