Kierownik Punktów Handlowo-Usługowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Minit Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Międzynarodowa firma MISTER MINIT posiadająca sieć punktów usługowych na terenie całego kraju poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad działalnością podległych sklepów i pracowników
  • przygotowywanie grafików i kontrola czasu pracy
  • kontrola zamówień i inwentaryzacji wykonanych przez sklepy
  • realizowanie założonych planów sprzedaży
  • kontrola stanu maszyn i wyposażenia sklepów
  • kontrola realizacji akcji marketingowych w sklepach
  • trening nowych pracowników i doszkalanie pozostałych
  • koordynacja wprowadzanych projektów w firmie w podległych sklepach
  • współpraca z pracownikami administracji w centrach handlowych oraz pracownikami biura

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w firmie z ponad 60-letnim doświadczeniem
  • bezpłatne szkolenie (pokrywamy koszty noclegu i dojazdu na szkolenie)
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • bonusowy system wynagradzania
  • kartę medyczną ENELMED
  • kartę Multisport
  • samochód służbowy
  • zadaniowy czas pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziani kierownicy sklepów budowlanych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 30 osób
  • doświadczenie techniczne i zdolności manualne
  • doświadczenie w handlu – umiejętność sprzedaży
  • dobra komunikacja z klientem
  • dyspozycyjność i elastyczność w planowaniu czasu pracy
  • dokładność, sumienność i samodzielność
  • umiejętność współpracy w grupie
  • prawo jazdy

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864