Kierownik przychodni
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, Masovian Voivodeship, Polska
CENTRUM MULTI-MEDICA Zielonka
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Zielonka

Twój zakres obowiązków

  • - Nadzorowanie pracy personelu medycznego
  • - Zarządzanie codziennymi operacjami i logistyką przychodni
  • - Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i standardów medycznych
  • - Kontrolowanie budżetu i finansów placówki
  • - Promocja marki oraz zakresów działania
  • - Troska o dobre imię firmy

Nasze wymagania

  • - Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, administracji lub pokrewne
  • - Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w placówce medycznej
  • - Znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania placówek służby zdrowia
  • - Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji pracy
  • - Zdolność do efektywnej komunikacji i negocjacji z pacjentami oraz pracownikami

To oferujemy

  • stabilność
  • płynność finansowa
  • fajny zespół
  • możliwość podjęcia współpracy w każdej chwili

O nas

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o. jest placówką medyczną obecną na rynku od 2000 roku. Naszą misją, którą realizujemy od początku swego istnienia, jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie ze szczególną troską o dobro i zadowolenie Pacjenta.

  • Praca Zielonka
  • Kierownik Zielonki
  • Kierownik Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690