Kierownik Projektu w Contact Center
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie ponad stuosobowym zespołem konsultantów i liderów
  • Odpowiedzialność za realizację KPI z zakresu obsługi klienta i customer experience
  • Odpowiedzialność za budżet projektu i wynik finansowy
  • Ocena i rozwój kompetencji podległego zespołu
  • Analiza wyników podległego zespołu i przygotowanie planów poprawy wyników
  • Kontakt z klientem zlecającym oraz innymi działami w ramach firmy
  • Przygotowanie analiz i raportów na rzecz managera oddziału
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz
  • Planowanie i realizacja działań optymalizujących pracę projektu
  • Tworzenie systemów motywacyjnych i ocena ich efektywności
  • Analiza forecastu ruchu i planowanie obsad dopasowanych do ruchu
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych i działań antyrotacyjnych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem contact center
  • Znajomość KPI w branży call /contact center i umiejętność wpływania na wskaźniki
  • Znajomość procesów contact center, kanałów obsługi i narzędzi pracy w contact center
  • Umiejętność analizy różnorodnych danych i wyciągania z nich wniosków
  • Skuteczna komunikacja z zespołem i wysoki poziom komunikacji biznesowej
  • Nastawienie na cel i umiejętność pracy w oparciu o cele
  • Umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku
  • Zdolności przywódcze, umiejętność budowania i motywowania zespołu
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Innowacyjność i dążenie do rozwoju projektu przez kreowanie rozwiązań wspierających realizację KPI i budżetów projektowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B: stałe wynagrodzenie miesięczne + system motywacyjny
  • Bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy

  • Praca Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696