KIEROWNIK PROJEKTU R34/0885-430/24
  • Włocławek
Włocławek, Toruńska 222, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
MERCON-SERWIS PAWEŁ BOJAKOWSKI
16. 4. 2024
od 6 850 do 8 317 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Zarządzanie realizacją projektów od etapu podpisania umowy do ich zakończenia w wyznaczonym terminie, przy wykorzystaniu przydzielonych zasobów, w zachowaniu zaplanowanej rentowności. Opowiada za poprawne wykonanie projektu, utrzymanie komunikacji z przedstawicielem zamawiającego, zarządzanie harmonogramem projektu, przekazanie wszelkiej dokumentacji i końcowe rozliczenie projektu.
Obowiązki
- Udział w wizjach lokalnych.
- Planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu.
- Bieżące zarządzanie budżetem projektu.
- Dozór nad wykonywanymi projektami.
- Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
- Pomoc przy sporządzaniu ofert techniczno - handlowych.
- Udział w spotkaniach branżowych.

Inne wymagania
Wykształcenie kierunkowe wyższe na kierunku elektrotechnika bądź automatyka; minimum 5 lat w zawodzie i 2 lata na stanowisku kierowniczym; umiejętności obsługi pakietu MS Office; umiejętność obsługi programów kosztorysowych Zuzia, Norma, BimEstiMate; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; prawo jazdy kat. B; umiejętność pracy w zespole; łatwość nawiązywania kontaktu; budowanie pozytywnego wizerunku firmy; uprawnienia SEP Grupy1 typu D i E b/o napięcia; miejsce pracy: Włocławek, Płock

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Włocławek
  • Kierownik Włocławek
  • Kierownik działu personalnego Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570