Kierownik projektu/Project manager – branża procesowa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CONTROLTEC SP. Z O.O.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy zespołu inżynierów z branży automatyki i elektryki oraz montażu
  • Udział w całym procesie wdrażania projektów
  • Projektowanie oraz kontrola harmonogramu
  • Kontrola postępu projektu oraz prac obiektowych (koordynacja działań na obiekcie)
  • Ustalanie zakresu prac z brygadzistami
  • Budowanie i pielęgnowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientem
  • Analiza zgodności projektu z wymaganiami klienta oraz zakresu projektu w odniesieniu do zapisów oferty oraz umowy – kontrola danych wejściowych, weryfikacja zamówień
  • Cykliczne raportowanie postępów projektu

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku łączącym kompetencje kierownicze z technicznymi
  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (preferowane: mechanika, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień z branży automatyki lub elektryki
  • Wiedza z zakresu, planowania harmonogramu projektu, monitorowania realizacji inwestycji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność motywowania zespołu
  • Zaangażowanie w pracę, nastawienie na efekt końcowy
  • Motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Portfolio zrealizowanych projektów.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dynamiczny rozwój, dzięki ambitnym projektom
  • Szkolenia
  • Realizację interesujących i różnorodnych projektów we współpracy z doświadczonym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premia od uzyskanych wyników, przejrzyste warunki)
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru robotyki oraz automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik projektu/Project manager – branża procesowa.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna myśleć kreatywnie, koncentrować się na efektach pracy, prowadzić zespół tak, by wraz z nim osiągnąć sukces.

Poszukiwany jest zmotywowany do działania i mający już pierwsze doświadczenie lider, gotowy przy współpracy z działem automatyki, elektryki oraz montażowym, budować w pełni funkcjonalne urządzenia.

Z uwagi na fakt, że większość projektów dotyczy produktów jednostkowych, praca bezustannie dostarcza nowych wyzwań.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544