Kierownik Projektu IT
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ipracujzdalnie.pl
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, do pracy stacjonarnej (Rzeszów), hybrydowej lub zdalnej szukamy kandydata/ki na stanowisko Kierownik Projektu

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów webowych i szkoleń e-learningowych.
  • Wspieranie menedżerów w standaryzacji i uproszczeniach procesów biznesowych oraz analizie potrzeb.
  • Zapewnienie, że projekty są zgodne z celami strategicznymi firmy oraz realizowane zgodnie z priorytetami.
  • Monitorowanie realizacji projektów pod kątem wymagań biznesowych, kosztów i korzyści.
  • Wsparcie w planowaniu, definiowaniu zakresu, budżetu, ryzyka oraz tworzeniu strategii zarządzania problemami projektowymi.
  • Kontrola, czy projekty IT są realizowane zgodnie z harmonogramem, budżetem i założonymi korzyściami.
  • Koordynowanie zadań w systemie CRM.
  • Prowadzenie testów akceptacyjnych i organizacja szkoleń dla użytkowników (w przypadku braku dedykowanego testera).
  • Dbanie o odpowiednią dokumentację biznesową podczas realizacji projektu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę z doświadczonym zespołem.

Wymagania

Wymagania:

  • Orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Wykształcenie wyższe (licencjat).
  • Dobre umiejętności organizacyjne, planistyczne i komunikacyjne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, znajomość metodologii i narzędzi.
  • Znajomość narzędzi biznesowych i marketingowych (mile widziane, ale nieobowiązkowe).
  • Doskonałe umiejętności pisania, edytowania i wizualizacji materiałów.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Zdolność do zarządzania wieloma priorytetami w dynamicznym środowisku.
  • Proaktywność, motywacja i umiejętność pracy z różnorodnymi zespołami.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.

  • Praca Rzeszów
  • Administrator IT Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Rzeszów
  • Kierownik działu personalnego Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536