Kierownik Projektu Inwestycji Mobilnych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Solutions30 Mobile
25. 5. 2024

Solutions 30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30.
Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej.
Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.
Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.
Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!
Ponieważ dynamicznie się rozwijamy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK PROJEKTU INWESTYCJI MOBILNYCH
Miejsce pracy: Katowice, Gdańsk, Poznań, Warszawa /praca hybrydowa/zdalna
Twój zakres obowiązków:
- Zarządzanie regionalnym działem inwestycji telekomunikacyjnych w zakresie robót budowlanych i implementacyjnych
- Budowa pod klucz oraz modernizacja stacji bazowych telefonii komórkowej
- Implementacja/Integracja sprzętu BTS i MW
- Koordynowanie i zarządzanie: pracownikami, zespołami podwykonawców, zamówieniami i rozliczaniem projektów
- Prowadzenie projektów w systemie klasy ERP
Nasze wymagania:
- Znajomość systemów zarządzania projektami Prince2, PMI lub pokrewnych
- Znajomość systemów elektronicznego obiegu dokumentów
- Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru telekomunikacji lub pokrewne
- Znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie przy prowadzeniu wdrożeniowych projektów mobilnych telekomunikacyjnych dla operatorów
- Doświadczenie w projektach SWAP sieci 2G, 3G, 4G, 5G
- Znajomość procesów instalacji urządzeń Huawei, Ericsson, Nokia, ZTE
To oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
- Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji
- Prywatną opiekę medyczną
- Kartę Multisport
- Dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa , moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Mobile Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696