Kierownik Projektu HVAC
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
14. 7. 2024

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Organizacja oraz nadzór nad realizacją projektu
  • Kosztorysowanie oraz planowani nowych inwestycji u klientów na terenie województwa wielkopolskiego
  • Monitorowanie procesu inwestycji (rozliczenia, nadzór budżetu)
  • Współpraca z Kierownikami Budowy
Nasze wymagania
  • Wykształcenie o kierunku: wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji
Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
To oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia do pracy
  • Dofinansowane do karty MUTISPORT i pakietu medycznego
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prowadzonego przez FRIZO Sp. z o.o. w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma FRIZO Sp. z o.o.., ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544