Kierownik Projektu fit-out - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wykończeniem i remontem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej - poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera Fit-Out.

Kierownik Projektu fit-outMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad realizacją robót remontowo-budowlanych typu Fit-Out;
  • bezpośredni nadzór nad jakością wykonywanych prac w oparciu o dokumentacje techniczną i harmonogram;
  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami;
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • prowadzenie analizy finansowej realizowanego projektu;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa lub branży elektrycznej lub branży sanitarne;
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych fit-out minimum 2 lata;
  • dobra organizacja pracy oraz zdolności negocjacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na cel realizacji i zakończenia robót z dobrym wynikiem finansowym i sukcesem długofalowych relacji z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie;
  • biegła obsługa komputera (AutoCAD, pakiet MS Office, MS Outlook;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynu;
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych inwestycji z obszaru fit-out;
  • stanowisko z perspektywami rozwoju oraz pogłębiania wiedzy merytorycznej;

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210