Kierownik Projektu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Reviart
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie kalkulacji na podstawie planów
  • Przegląd specyfikacji do danego projektu
  • Ocena specyfikacji materiałów w celu określenia ilości i przygotowania zamówień
  • Prowadzenie rozliczeń
  • Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu prac
  • Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Prowadzenie dokumentacji z narad organizacyjnych

WYMAGANIA:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Office Managera, Asystenta Office Managera lub w zarządzaniu projektami budowlanymi
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w tym MS Excel, MS Word)
  • Umiejętności analityczne i finansowe (kosztorysowanie, budżetowanie)
  • Znajomość AutoCAD będzie mile widziana, ale nie jest konieczna
  • Umiejętność zarządzania zespołem i koordynacji pracy podwykonawców
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz projektów budowlanych
  • Doświadczenie w sporządzaniu i negocjowaniu umów z podwykonawcami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się środowisku

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji ciekawych i unikalnych projektów budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość awansu i rozwoju ścieżki kariery
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544