Kierownik Projektu
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, opolskie, Polska
Tru-Flex Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i prezentacja harmonogramu projektu do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
  • Planowanie i monitorowanie postępów projektowych od etapu RFQ. Dostarczenie do projektów studium wykonalności, czasów produkcyjnych i kosztów oprzyrządowania; maszyn/urządzeń)
  • Koordynacja pracy interdyscyplinarnego zespołu projektowego
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Rozwiązywanie problemów i unikanie opóźnień
  • Tworzenie raportów i nadzorowanie dokumentacji związanej ze statusem projektowym
  • Skuteczna komunikacja z interdyscyplinarnymi członkami zespołów projektowych
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym i problemami, które mogą się pojawić na każdym etapie projektowym
  • Dostarczanie PFMEA, Proces Flow i Layout`ów
  • Ustalanie celów projektu i realizacja planów działania oraz śledzenie ich realizacji
  • Zarządzanie zmianą w trakcie cyklu życia projektu (produkcja seryjna)
  • Wdrażanie strategii doskonalenia procesów projektowych
  • Organizowanie spotkań i prezentacji projektowych
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów IATF i klientów w zakresie realizacji projektów transferowych
  • Wspieranie projektowania linii produkcyjnej wraz z oprzyrządowaniem kontrolno-pomiarowym wynikającym z analizy PFMEA wraz z zamówieniem sprzętu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (i /lub) niemieckiego
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Solidna wiedza na temat procedur związanych z budżetowaniem projektów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia)
  • Pakiet dodatkowych ubezpieczeń, w tym prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Pracę w przyjaznym zespole oraz możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rozwój osobisty i zawodowy, w tym bezpłatne kurs języka angielskiego
  • Samochód służbowy
  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca opolskie
  • Kierownik Strzelce Opolskie
  • Kierownik opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536