Kierownik Projektu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
2. 9. 2024

23_4335922

Obowiązki

  • nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
  • kontrola zgodności realizacji z  założeniami budżetowymi,
  • sporządzanie, aktualizowanie i weryfikacja Harmonogramu Realizacyjnego, Inwestorskiego oraz Rzeczowo-Finansowego
  • prowadzenie narad z Podwykonawcami,
  • uczestnictwo w naradach z Inwestorem,
  • negocjowanie warunków współpracy z Podwykonawcami oraz dostawcami,
  • odpowiedzialność za utrzymanie założonej marży Projektu oraz za budżet Projektu,
  • zarządzanie zespołem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa – mile widziane Zarządzanie Projektami,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych – min. 2 lata,
  • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kontraktem/projektem,
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych - min. 5 lat
  • znajomość obsługi komputera - pakiet Ms Office, Ms Project, AutoCAD,
  • umiejętności negocjacyjnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do pracy w delegacji na projektach zlokalizowanych w całej Polsce.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544