Kierownik projektu budowy rurociągów
  • Lubin
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
W&K Industriemontage Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Od ponad 35 lat montujemy maszyny i linie produkcyjne w niemalże wszystkich branżach. Pojazd, dom a nawet produkty spożywcze mają swój początek w naszej pierwszorzędnej pracy. Podczas montażu mechanicznego i elektrycznego linii przemysłowych przekonujemy naszych klientów innowacyjnością, niezawodnością, elastycznością i najwyższą jakością.

Zatrudnienie u nas to nie tylko Twoja szansa na stabilną pracę - to również obiecujące perspektywyodpowiedzialne zadania. Realizaujemy projekty na całym świecie z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii.

Miejsce pracy: Lubin

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie kosztorysów na podstawie dostępnych informacji i dokumentacji oraz merytoryczne wsparcie podczas spotkań z Klientami,
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynacja montażu rurociągów od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej,
  • Weryfikacja zgodności z dokumentacją i poprawności wykonywanych prac montażowych i spawalniczych na projektach na terenie Europy (wyjazdy służbowe),
  • Stały kontakt z Kierownikiem projektu oraz Klientem na budowie
  • Praca stacjonarna z wyjazdami służbowymi w proporcji 70/30.

Nasze oczekiwania:

  • Tytuł międzynarodowego inżyniera spawalnictwa,
  • Doświadczenie w pracy przy budowaniu rurociągów przemysłowych,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem izometrycznym,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B,

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Narzędzia (samochód, komputer, telefon itd.. ) potrzebne do wykonywania powierzonych zadań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem oraz kompetencjami kandydata,
  • Możliwość skorzystania z programów rozwojowych podnoszących kompetencje/ kwalifikacje,
  • Benefity pozapłacowe finansowane przez pracodawcę: Medicover pakiet sportowy oraz medyczny, kursy językowe (z lektorem oraz za pośrednictwem platformy mobilnej),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Eventy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

  • Praca Lubin
  • Kierownik Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584