Kierownik Projektu Budowlanego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Efektywne planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją projektów budowlanych z zakresu geotechniki.
  • Stricte przestrzeganie wyznaczonych budżetów, terminów oraz standardów jakościowych.
  • Rozwiązywanie problemów i zarządzanie konfliktami na budowie, zapewniając sprawną komunikację między wszystkimi stronami projektu.
  • Monitoring przestrzegania zasad BHP oraz wysokich standardów pracy.
  • Reprezentowanie firmy w relacjach z klientami i innymi interesariuszami.

  • Niezbędne prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w różnych lokalizacjach.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w przebieg realizowanych projektów.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne.
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót bez ograniczeń.
  • Mile widziane doświadczenie w specjalistycznych robotach geotechnicznych (np. pale CFA, mikropale).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Narzędzia potrzebne do pracy, w tym auto służbowe.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584