Kierownik Projektu Budowlanego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Efektywna realizacja inwestycji zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem.
  • Ofertowanie i kontraktowanie prac budowlanych, a także poszukiwanie i negocjowanie warunków z wykonawcami.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji formalno-prawnej związanej z budową.
  • Kompleksowe przygotowanie oraz uzyskiwanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania Pozwolenia na użytkowanie.
  • Bieżące raportowanie postępu prac.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych.
  • Znajomość Prawa Budowlanego i procesów formalno-prawnych w sektorze budowlanym.
  • Wyższe wykształcenie, preferowane o profilu budowlanym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ambitnych projektach.
  • Konkurencyjny pakiet benefitów.
  • Wspierające i motywujące środowisko pracy.
  • Programy szkoleniowe i perspektywy awansu.

  • Praca Łódź
  • Kierownik Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544