Kierownik Projektu branży budowlanej
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • całościowe zarządzanie podległym projektem budowlanym (projekty kubaturowe, przemysłowe, logistyczne)
  • reprezentowanie firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i instytucji zewnętrznych
  • budowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy oraz utrzymywanie poprawnych relacji biznesowych
  • bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu
  • opracowywanie niezbędnych dla realizacji projektu dokumentów i procedur oraz ich aktualizacja
  • ocena stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich
  • raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów jego realizacji
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników oraz współpraca z przełożonymi i innymi działami w firmie
  • konsultowanie, opiniowanie i zatwierdzanie projektów technicznych oraz proponowanych rozwiązań projektowych
  • przekazywanie na bieżąco danych o rzeczowej i finansowej realizacji zadań odpowiednim komórkom organizacyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunek budownictwo
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami budowlanymi
  • uprawnienia wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • branżowa wiedza techniczna i ukierunkowanie na finansowy sukces projektu
  • wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania projektem, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
  • łatwość komunikacji i dzielenia się informacją
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • asertywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • zaangażowanie w powierzony projekt
  • uprawnienia projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji w branży
  • realizację dużych kontraktów w kraju i za granicą
  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie odpowiadał za realizacje projektów budowlanych na terenie województwa podlaskiego.

  • Praca Białystok
  • Kierownik Białystok
  • Kierownik działu personalnego Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509