Kierownik Projektu (branża techniczna)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Zakres obowiązków
- Planowanie, monitorowanie i zarządzanie realizacją kilku równoległych projektów
- Nadzorowanie postępów prac w projektach
- Zarządzanie budżetem projektów oraz monitorowanie kosztów (wybór ofert, technologii, optymalizacja kosztów)
- Współpraca z pozostałymi działami w firmie (dział produkcji, konstrukcyjny, handlowy, serwisu, zaopatrzenia)
- Przygotowywanie raportów projektowych
- Zarządzanie zmianami w projekcie, w tym ich identyfikacja, analiza i implementacja
- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi oraz poszukiwanie nowych możliwości współpracy
- Prowadzenie spotkań z klientami w celu ustalenia wymagań technicznych i projektowych
- Tworzenie i nadzorowanie poprawności dokumentacji projektowej oraz wdrożeniowej
- Czynny udział w pracach przygotowania ofert (wizje lokalne, analizy dokumentacji ofertowych i przetargowych, wsparcie techniczne działu sprzedaży)
- Nadzorowanie pracy podwykonawców
- Realizacja zadań powierzonych przez Zarząd
Poszukiwane kompetencje
- Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki techniczne m.in. elektronika, automatyka, informatyka)
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Wysoce rozbudowane umiejętności zarządzania projektami, zespołem projektowym
- Znajomość metodologii zarządzania projektami
- Umiejętność pracy pod presją czasy oraz w dynamicznie zmieniających się warunkach
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B
- Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne
- Mile widziana znajomość analizowania dokumentów udostępnionych w ramach zamówień publicznych
Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazny i ambitny zespół
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pakiet medyczny
- Zajęcia z języka angielskiego
- Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

  • Praca Bydgoszcz
  • Redaktor techniczny Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544