Kierownik projektu
  • Bełchatów
Bełchatów, Bełchatów, łódzkie, Polska
Polimex - Mostostal S.A.
1. 9. 2024

23_4306929

Obowiązki

  • kierowanie działalnością operacyjną w zakresie podległego projektu,
  • planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu,
  • uzgadnianie i koordynowanie ze zleceniodawcą, współuczestnikami procesu warunków wykonywania prac,
  • bieżące zarządzanie budżetem projektu,
  • sprawowanie nadzoru i kontroli nad terminowym wykonywaniem robót w oparciu o zapisy umowy,
  • kontrola jakości wykonywanych robót pod względem zgodności z warunkami technicznymi,
  • raportowanie wyników projektu oraz optymalizacja procesów realizacji,
  • prowadzenie bezpośrednich rozmów, korespondencji oraz ustaleń z zamawiającym w zakresie realizowanego kontraktu,
  • Sprawowanie nadzoru kierowniczego nad podległymi pracownikami.

Wymagania

  • wykształcenie – wyższe techniczne (pożądane kierunki: mechanika, energetyka, inżynieria chemiczna lub procesowa, budownictwo),
  • Zanajomiść języka angielskiego lub niemieckiego – min. poziom B2,
  • minimum 5 lat doświadczenia pracy na stanowiskach związanych z nadzorem i prowadzeniem robót montażowych, mechanicznych lub serwisem urządzeń technologicznych,
  • przynajmniej jeden zrealizowany kontrakt polegający na montażu: konstrukcji stalowych lub instalacji technologicznych,
  • znajomość procesu zarządzania projektami (mile widziane posiadanie jednego z certyfikatów: Prince, IPMA, PMBok itp.),
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy na terenie całego kraju i zagranicą),
  • uprawnienia budowlane – mile widziane,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w firmie należącej do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal,
  • możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne do krajów UE,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długofalową współpracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • świadczenia w ramach ZFŚS, Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Bełchatów
  • Kierownik Bełchatów
  • Bełchatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567