Kierownik Projektu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
TASKOPROJEKT S.A.
5. 9. 2024

Obowiązki

  • koordynacja wszystkich prac związanych z dokumentacją konstrukcyjną/ projektową realizowanych przez zespół lub we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • monitoring prac projektowych i tworzenie związanych z tym raportów dla przełożonych
  • opracowywanie koncepcji przyrządów, stanowisk, urządzeń itp. w ramach realizowanych projektów
  • weryfikacja opracowanej dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z założeniami projektu
  • bezpośredni kontakt z Klientem, w porozumieniu z Kierownikiem Projektu w celu uzgodnienia koncepcji projektowanych urządzeń
  • nadzór nad kompletacją opracowanej dokumentacji projektowej, przekazanie do Działu Produkcji i Serwisu
  • sprawowanie nadzoru autorskiego w swoim zakresie kompetencji, w tym udział w uruchomieniach i próbach urządzeń realizowanych w Taskoprojekt (tryout) i u klienta

Wymagania

  • ukończenie wyższej uczelni technicznej, preferowane kierunki związane z mechaniką
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • kartę Multisport
  • korzystne warunki ubezpieczenia grupowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • bony świąteczne
  • imprezy integracyjne

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim

  • Praca Gliwice
  • Kierownik Gliwice
  • Kierownik działu personalnego Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544