Kierownik Projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mad-Tech sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie.
  • Sporządzanie wycen instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
  • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną.
  • Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami.
  • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami.
  • Udział w procesie rozliczenia robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.
  • Wykonanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia.
  • Efektywność w działaniu.
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych.
  • Znajomość programu AutoCad 2D, 3D, MS Office.
  • Mile widziane uprawnienia budowlane z zakresie projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi w specjalności el.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, jesteśmy również otwarci na różne formy zatrudnienia: zlecenia B2B i inne.
  • Rozwój zawodowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721