Kierownik projektu
  • Katowice
kierownik projektu
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkującej kotły, poszukujemy

kierownika projektu

w Afryce Zachodniej (Wybrzeże Kości Słoniowej)

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum 5-cio letniego doświadczenia na pokrewnym stanowisku w branży kotłowej
  • doświadczenia w pracy z międzynarodowymi projektami
  • doświadczenia w zakresie norm EN i certyfikacji CE
  • doświadczenia w sprawdzaniu prac instalacyjnych oraz uruchomieniowych.
  • mile widziane doświadczenie ze standardami ASME, AWS

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pracę w Afryce Zachodniej (Wybrzeże Kości Słoniowej) na okres trwania projektu - od 25 do 30 miesięcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa plus premia delegacyjna)
  • zapewnienie dodatków związanych w delegacją

Zadania

  • zarządzaj personelem na placu budowy i nadzór nad montażem i uruchomieniem sprzętu
  • zarządzanie dokumentacją projektową, sprzętem i usługami
  • zarządzanie działaniami związanymi z projektem zgodnie z harmonogramem prac oraz budżetem
  • zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie z przepisami bhp
  • zapewnienie jasnej i regularniej komunikacji zgodnie ze strukturą organizacyjną
  • nadzór i wsparcie procesów kontroli jakości oraz montażu, instalacji i uruchomienia sprzętu (np. procedura spawania, procedura NDE, procedury testowe, itp.)

  • cotygodniowe raporty i spotkania z nadzoru nad budową w ustalonym formacie

  • Praca Katowice
  • Kierownik Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659