Kierownik projektu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Grupa Eltron
19. 10. 2024

GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.
W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:
Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.
Do naszego Zespołu poszukujemy osoby, która posiada umiejętności techniczne oraz kompetencje zarządzania, aby efektywnie realizować inwestycje i dbać o jakość wykonywanych prac na stanowisku:
Kierownik projektu robót elektrycznych
Lokalizacja: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołem: Budowanie, rozwój i stabilizacja zespołów pracowniczych. Organizacja pracy, delegowanie zadań, rozwiązywanie konfliktów
- Realizacja inwestycji: Wybór podwykonawców, potwierdzenie zakresu prac i zgodność z budżetem. Monitoring postępów prac oraz dotrzymywanie terminów
- Budżet i jakość: Zarządzanie budżetem inwestycji, kontrola jakości prac, nadzór nad dokumentacją odbiorową i powykonawczą
- Komunikacja z klientem: Negocjacje i nadzór nad współpracą z Klientem jako główny punkt kontaktu
- Techniczne umiejętności: Organizacja zaplecza budowy, nadzór nad zamówieniami, zwrot materiałów i sprzętów. Odpowiedzialność za przestrzeganie norm BHP
- Odbiór i usuwanie usterek: Nadzór nad procesem odbiorowym obiektów przez PSP, Sanepid, PINB. Monitorowanie finalnych prac i usuwanie usterek
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów - min. 2 lata
- Wykształcenie techniczne branżowe
- Uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji elektrycznych
- Umiejętność sporządzania budżetów, harmonogramu prac, planowania produkcji
- Znajomość dokumentacji projektowej oraz umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej
- Umiejętność łączenia kompetencji technicznych z zarządzaniem zespołem
- Zdolności negocjacyjne i efektywna komunikacja z Klientem
- Znajomość zasad BHP i umiejętność pracy w zgodzie z normami jakości
- Prawo jazdy kat. B
To oferujemy: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat) lub B2B
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
- Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
- Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
-- Dodatkowe benefity:
- Karta Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
- Program poleceń pracowniczych (możliwość zdobycia dodatkowego bonusu pieniężnego!)
- Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny
Jesteś zainteresowana/y? Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj!

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776