Kierownik projektu – branża farm fotowoltaicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
ROMGOS
16. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w delegacji na terenie całej Polski

Twoje obowiązki:

  • Prowadzenie realizacji farm fotowoltaicznych;
  • Nadzorowanie i harmonogramowanie budowy;
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji realizowanych inwestycji;
  • Współpraca z inwestorem, podwykonawcami, dostawcami;
  • Prowadzenie procesów formalnych związanych z prowadzonymi projektami;
  • Zarządzanie gospodarką materiałową na budowie;
  • Raportowanie postępów realizacji kontraktu;
  • Bieżące planowanie przepływów pieniężnych na kontrakcie;
  • Rozliczanie pracowników z powierzonych zadań.

✍ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • gotowość do delegacji
  • praca w terenie
  • Zdolność nawiązywania kontaktów oraz umiejętność współpracy z otoczeniem biznesowym;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności, sumienność oraz samodzielność;

⭐ Mile widziane:

  • Znajomość branży fotowoltaicznej;
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Kierownik działu personalnego Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567