Kierownik Projektów Procesowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
NIRAS Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

* Oferta dotyczy pracy we Wrocławiu

Niras Sp. z o.o. (działająca wcześniej pod marką LORIEN Engineering Solutions) to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w realizacji usług z zakresu projektowania inżynieryjnego, zarządzania inwestycjami oraz konsultingu technicznego dla zakładów produkcyjnych dużych międzynarodowych organizacji w wielu gałęziach przemysłu.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie wielobranżowymi projektami inwestycyjnymi, obejmującymi inwestycje w przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym oraz związanym z zaawansowanym wytwarzaniem
  • Definiowanie i koordynacja wymagań projektowych z poszczególnych branż projektu inwestycyjnego z udziałem zasobów inżynierskich i zasobów inwestorów
  • Weryfikacja dokumentacji procesowej obejmującej m.in. schematy procesowe, schematy P&ID, schematy blokowe i przepływowe
  • Zarządzanie zakresem procesowym w celu zdefiniowania niezbędnych wymagań do jego integracji w zakresie elektryki i automatyki
  • Nadzór nad wielobranżowymi zespołami projektowymi zajmującymi się integracja procesową, mechaniczną oraz elektryczną i automatyczną liniach produkcyjnych i instalacji procesowych
  • Weryfikacja funkcjonalna nowoprojektowanych instalacji produkcyjnych
  • Prowadzenie stałych przeglądów zakresu projektu w jego poszczególnych branżach
  • Identyfikacja i podział zadań dla grupy projektowej
  • Identyfikacja i aktywne zarządzanie ryzykiem projektu na jego poszczególnych etapach projektowych i realizacyjnych
  • Zarządzanie obszarami styku branż projektu – w zakresie procesowym, elektryki i automatyki, architektury oraz instalacji budynkowych
  • Definiowanie wymagań technicznych i kontraktowych dla zamawianych zakresów realizacji projektu oraz ich aktywna weryfikacja na poszczególnych etapach realizacyjnych
  • Weryfikacja i uzgadnianie z dostawcami zakresów przerobów realizacyjnych projektu
  • Definiowanie i zarządzanie harmonogramem projektu na etapie projektowym i realizacyjnym
  • Opracowanie i zarządzanie budżetem inwestycyjnym
  • Zarządzanie zmianami zakresów projektu oraz zmianami na etapie realizacyjnym
  • Tworzenie harmonogramów projektowania oraz realizacji instalacji produkcyjnych

Wymagania

  • Minimum 10-letnie doświadczenie w kierowaniu wielobranżowymi grupami projektowymi oraz zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Gotowość do okresowych podróży służbowych

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na nieformalne i bezpośrednie relacje, wzajemne wsparcie i pracę zespołową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię roczną
  • Solidne wdrożenie i stałą wymianę wiedzy
  • Realny wpływ na rozwój firmy i dużą swobodę w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 9-15), możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, kafeteria MyBenefit
  • Komfortowe biuro we Wrocławiu z parkingiem dla pracowników
  • Pakiet relokacyjny

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678