Kierownik Projektów IT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
EDICON sp. z o. o.
26. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań (stacjonarnie / hybrydowo)

Zakres zadań:

  1. Prowadzenie projektów z komponentem IT, w tym ustalanie zakresu i priorytetu prac
  2. Koordynowanie prac w zespołach projektowych, prowadzenie i monitorowanie harmonogramu
  3. Zbieranie i analiza wymagań biznesowych i systemowych
  4. Tworzenie specyfikacji funkcjonalno-technicznych
  5. Analizowanie wpływu realizowanych projektów na systemy IT
  6. Opracowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej oraz analityczno-projektowej oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
  7. Przygotowywanie rekomendacji dotyczących projektów IT

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub techniczne).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Posługiwanie się narzędziami do modelowania procesów biznesowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemów informatycznych oraz podstawowych pojęć informatycznych
  • Kompetencje w zakresie organizacji pracy własnej  i koordynacji praz zespołów
  • Analityczne myślenie
  • Komunikatywność i samodzielność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w pracy z platformą JIRA
  • Znajomość środowiska Salesforce

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • pracę w młodym zespole IT,
  • udział w projektach rozwojowych,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • dodatkowe dni wolne,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,
  • ubezpieczenie NNW, kartę Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,
  • refundację kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,
  • ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.

  • Praca Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836