Kierownik Projektów Contact Center z językiem angielskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem koordynatorów, liderów oraz doradców
  • wyznaczanie, nadzorowanie oraz koordynacja celów projektowych (m.in. efektywnościowych, budżetowych, jakościowych)
  • realizowanie, delegowanie oraz weryfikowanie wykonania zadań przez zespół
  • kontrolowanie realizacji postanowień umowy z klientem zlecającym
  • raportowanie wyników finansowych projektów, przygotowywanie budżetu oraz dbanie o jego realizację
  • stała współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • dbanie o wysoką motywację zespołu, pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnienie wysokiej jakości funkcjonowania projektów

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży Contact Center na stanowiskach managerskich - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość KPI w branży Contact Center i umiejętność wpływania na wskaźniki
  • znajomość procesów Contact Center, kanałów obsługi i narzędzi pracy
  • decyzyjność w kwestiach kadrowych dotyczących członków zespołu oraz postanowień wpływających na funkcjonowanie i rozwój projektu
  • doświadczenie w pracy z systemami technologicznymi (m.in. systemy ticketowe, Contact Center, CRM)
  • umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku oraz zarządzania dużymi zespołami projektowymi
  • zdolności przywódcze, umiejętność budowania i motywowania Zespołu
  • rozbudowane zdolności negocjacyjne i perswazyjne oraz zorientowanie na realizację założonych celów
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • kwartalny system motywacyjny
  • pracę od poniedziałku do piątku w przedziale 8:00-18:00 (8 godzin dziennie)
  • programy szkoleń i warsztatów dla kadry menadżerskiej
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie
  • darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • komfortowe warunki - biuro w samym centrum Lublina (praca stacjonarna)
  • możliwa okazjonalna praca zdalna (do 24 dni w roku)

  • Praca Lublin
  • Kierownik Lublin
  • Kierownik działu personalnego Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238