Kierownik Projektów (Branża izolacje przemysłowe oraz HVAC)
  • Tarnów, Blisko stacji PKP, blisko centrum, blisko stacji PKS.
małopolskie, Tarnów, Blisko stacji PKP, blisko centrum, blisko stacji PKS., małopolskie, Polska
Tinsmith & Insulation Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie budżetem projektów:

    • Opracowywanie budżetu projektów, nadzór nad ich realizacją, sporządzanie raportów oraz prognozowanie kosztów do zarządu.
    • Zarządzanie roszczeniami.

  • Zarządzanie realizacją projektów:

    • Tworzenie planu organizacji projektów, harmonogramu działań zespołu oraz planu dostaw materiałów.
    • Aktywne uczestnictwo w procesie selekcji personelu projektowego zgodnie z wymaganiami i standardami organizacji i klienta.
    • Stałe monitorowanie postępu prac nad projektami.
    • Wybór i efektywna współpraca z podwykonawcami.
    • Negocjacje z klientem/podwykonawcą w zakresie realizacji projektów.
    • Skrupulatny nadzór nad harmonogramami projektów.
    • Monitorowanie poprawności rozliczeń zakończonych budów i projektów.

  • Pozyskiwanie nowych projektów:

    • Udział w negocjacjach i ustaleniach z potencjalnym klientem, zgodnie z wytycznymi bezpośredniego przełożonego.
    • Aktywna współpraca z działem prawnym w tworzeniu umów.
    • Analiza umów pod kątem krótko- i długoterminowego ryzyka.
    • Praca 4 dni w biurze w siedzibie firmy i 1 dzień w terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Energetyka, i inne pokrewne dziedziny.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli osoby zarządzającej realizacją projektów budowlanych jako Kierownika Projektu Budowlanego.
  • Doświadczenie w projektach przemysłowych, budowlanych zwłaszcza na obiektach takich jak rafinerie, elektrownie, zakłady chemiczne, obiekty sakralne oraz zabytkowe itp.
  • Biegła obsługa oprogramowania MS Office.
  • Mile widziana znajomość branży izolacji technicznych i przemysłowych oraz branży dekarsko fasadowych oraz HVAC.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Telefon służbowy oraz laptop,
  • Praca w nowoczesnym biurze z asystentem.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • 1% od zysku z każdego projektu.
  • Spotkania integracyjne.
  • Parking dla pracowników.

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509