Kierownik Produktu / Kupiec (zabawki)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
17. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zarządzaniu kategorią zabawek oraz produktów importowych
  • Budowanie optymalnej oferty handlowej i analiza wyników sprzedaży
  • Tworzenie i kontrola planogramów asortymentowych dla kategorii zabawek
  • Współpraca z dostawcami, w tym: składanie zamówień, ustalanie warunków sprzedaży i dostawy, wybór asortymentu, negocjacje handlowe, monitorowanie realizacji kontraktów i rozliczeń
  • Weryfikacja i optymalizacja zapasu towarów w sklepach i magazynie centralnym
  • Zlecanie ruchu towarowego, w tym: awizowanie dostaw, wysyłki towaru z magazynu do sklepów, przesunięć pomiędzy sklepami, wywołania i zwrotu
  • Negocjowanie umów handlowych z dostawcami
  • Analiza wyników swojej kategorii (obrót, marża)
  • Analiza rynku i działania konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w obszarze rozwoju produktu
  • Znajomość branży zabawek i/lub akcesoriów dziecięcych
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Samodzielność w działaniu, aktywne podejście do zadań i umiejętność elastycznego reagowania w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Kreatywność, pomysłowość
  • Rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy oraz łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Excela i Power Pointa
  • Doświadczenie we współpracy z fabrykami z Chin

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776