Kierownik produktu - branża budowlana
  • Gdynia
kierownik produktu - branża budowlana
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Zapraszamy do świata innowacyjnych rozwiązań hydroizolacyjnych.

Obecnie rekrutujemy dla naszego Klienta, który od lat zajmuje czołową pozycję na rynku materiałów budowlanych. Jego zaangażowanie w doskonałość, innowacje i zadowolenie klientów sprawiły, że zdobył uznanie i zaufanie na całym świecie.

Dołączając do tej organizacji, masz szansę nie tylko pracować z najlepszymi w branży, ale także pośrednio wspierać klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych, dostarczając im produkty, które spełniają najwyższe wymagania i standardy. Doświadczenie, pasja i zaangażowanie to wartości, które są cenione w tej organizacji.

Jeśli uważasz, że masz wiele do zaoferowania i pragniesz rozwijać swoją karierę wśród najlepszych, aplikuj i wprowadź w życie swoje pomysły!

Jako Product Manager, Twoje główne zadania będą skupiać się na profesjonalnym zarządzaniu portfolio grupy produktowej, efektywnej współpracy z działem marketingu, sprzedaży, wsparcia technicznego oraz dostawcami. Odpowiadać będziesz za organizację pełnego zakresu działań związanych ze strategią marketingową, które są kluczowe dla osiągnięcia celów biznesowych.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wyższego wykształcenia
  • wszechstronnych umiejętności analitycznych, negocjacyjnych, organizacyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu branży budowlanej
  • znajomości pakietu MS Office, system ERP IFS jest mile widziany
  • wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży, współpracy z dostawcami
  • otwartości na komunikację z wieloma wewnętrznymi komórkami firmy oraz z dostawcami czy klientami
  • myślenia strategicznego i otwartości na naukę

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w jednej z czołowych firm w branży
  • możliwość rozwijania kompetencji dzięki dofinansowaniu studiów (podyplomowe, doktoranckie, MBA) czy kursów
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową wypłacaną kwartalnie
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz przyjazne środowisko pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie karty sportowej

Zadania

  • aktywne monitorowanie konkurencji oraz śledzenie nowych trendów na rynku systemów hydroizolacji, dostarczając informacji o konkurencyjności naszych produktów z grupy Towary i Akcesoria
  • opracowanie i koordynacja strategii marketingowej wraz z zarządzaniem jej budżetem
  • wskazywanie kluczowych obszarów do wzrostu i priorytetów biznesowych
  • ścisła współpraca z działem marketingu pod kątem opracowywania rozwiązań oraz ich dalszego wdrożenia i rozliczenia
  • analiza działań sprzedażowych, współpraca z zespołem sprzedawców oraz doradców technicznych
  • systematyczne przeprowadzanie analizy rentowności towarów handlowych, dostarczając dane do optymalizacji procesów zakupowych i podejmowania strategicznych decyzji dot. strategii cenowej produktów
  • skuteczne zarządzanie wprowadzaniem nowych produktów i rotacją towarów handlowych, zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz dbałością o poprawność informacji
  • administracja procesu w systemie ERP IFS.

  • Praca Gdynia
  • Deweloper budowlany Gdynia
  • Rzeczoznawca budowlany Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862