Kierownik produkcji w zakładach mięsnych
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Alimat Group
19. 9. 2024

Firma Alimat Group jest dynamicznie rozwijającym się liderem na rynku polskim w dostarczaniu i obsłudze polskich i międzynarodowych pracowników stałych i tymczasowych, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zarządzamy własnymi procesami produkcyjnymi w zakładach produkcyjnych w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownika produkcji w zakładach mięsnych.
Lokalizacja: Kutno (woj. Łódzkie)
Twój zakres obowiązków:
Koordynowanie procesu produkcyjnego w zakładzie mięsnym zgodnie z planami produkcyjnymi oraz wymaganymi normami jakościowymi.
Koordynowanie zadań realizowanych przez zespół (proces produkcyjny w zakładzie mięsnym).
Sporządzanie raportów i analizy wydajności produkcji.
Rozwiązywanie bieżących problemów w celu zapewnienia wymaganej wydajności oraz jakości wyrobów mięsnych.
Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników.
Kontrola nad przestrzeganiem zasad BHP oraz innych norm obowiązujących w firmie.
Organizowanie pracy pracowników produkcyjnych w tym m.in. tworzenie grafików pracy, wdrażanie nowych pracowników do pracy.
Zarządzanie zespołem pracowników produkcji (motywowanie, rozwój).
Ścisła współpraca z kierownikami/dyrektorami zakładu oraz poszczególnymi działami firmy.
Nasze wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie mięsnym (warunek konieczny).
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników.
Wysoki poziom umiejętności kierowniczych, komunikacyjnych oraz organizacyjnych.
Samodzielność oraz systematyczność w działaniu.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
Umiejętność skutecznej realizacji celów.
To oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + premie.
Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon).
Gorące posiłki regeneracyjne.
Mieszkanie służbowe, zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
Pracę w międzynarodowym środowisku.
Nie przegap tej szansy na rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie! Skontaktuj się z nami już dziś, a my z przyjemnością omówimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  • Praca Kutno
  • Kierownik Kutno
  • Pracownik produkcji Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584