Kierownik produkcji tworzyw sztucznych
  • Wiskitki
Wiskitki, Wiskitki, mazowieckie, Polska
Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie - zapewniamy pakiet relokacyjny

OBOWIĄZKI:

  • Kierowanie procesem produkcji tworzyw sztucznych (bańki  30-litrowe)
  • Realizacja planów produkcyjnych przy założonych wskaźnikach jakościowych i wydajnościowych
  • Inicjowanie działań związanych z wdrażaniem nowych procesów i produktów
  • Usprawnianie procesów organizacyjnych ukierunkowanych na poprawę efektywności i optymalizację kosztów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w przetwórstwie tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność delegowania i rozliczania zadań
  • konsekwencja w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Pakiet relokacyjny oraz transport
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Praca Wiskitki
  • Kierownik Wiskitki
  • Pracownik produkcji Wiskitki
  • Wiskitki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690