Kierownik produkcji - technolog
  • Opole
Opole, Opole, Województwo opolskie, Polska
Matejka Joachim
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całym procesem produkcyjnym, od surowca po finalny produkt
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu produkcyjnego
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i wdrażanie nowych technologii
  • Kontrola jakości surowców oraz gotowych produktów zgodnie z obowiązującymi normami
  • Współpraca z działem logistyki oraz zaopatrzenia
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją technologiczną oraz przestrzeganie norm HACCP
  • Monitorowanie wydajności produkcji oraz zużycia surowców
  • Szkolenie pracowników z zakresu nowych procesów i technologii
  • Opracowywanie nowych produktów
  • Planowanie produkcji i zamówień surowcowych i dodatków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technologicznym lub pokrewnym (technologia żywności, inżynieria produkcji, technologia mięsa)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zakładzie przetwórstwa mięsnego, garmażeryjnym lub w innym zakładzie produkującym żywność
  • Znajomość standardów jakościowych (HACCP, BRC lub IFS)
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy
  • Zdolności analityczne i umiejętność optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

  • Praca Opole
  • Technolog Opole
  • Technolog żywności Opole
  • Kierownik Opole
  • Kierownik Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole
  • Kierownik działu personalnego Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713