Kierownik produkcji - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
26. 4. 2024
8 500,00 - 9 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Kierownik produkcji
Zakres obowiązków: -
zarządzanie obszarem produkcyjnym zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami w zakresie jakości, bezpieczeństwa pracy i terminowości -
odpowiedzialność za organizację, kontrolę wykonywanych projektów i sprawną realizację planu produkcyjnego -
wskazywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne w wyznaczonych obszarach -
współtworzenie strategii rozwoju zakładu produkcyjnego poprzez inicjowanie zmian i wdrażanie najlepszych praktyk zgodnie ze specyfiką zakładu -
zarządzanie podległym zespołem -
rozwijanie i promowanie kultury ciągłego doskonalenia procesów -
aktywne wspieranie, rozwijanie i motywowanie podległych pracowników w celu osiągnięcia celów strategicznych -
bieżąca współpraca z innymi działami firmy -
dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów maszyn i ludzi -
przygotowywanie harmonogramu prac; ustalanie grafiku pracowników produkcji -
dbałość o terminowość realizacji zleceń i wypełniania planu produkcyjnego -
usprawnianie procesów produkcyjnych -
motywowanie pracowników do wykonywania zadań zawodowych oraz podnoszenia kompetencji -
nadzorowanie procesów produkcyjnych, kontrolowanie jakości, efektywności i wydajności wykonywanych prac
Wymagania stanowiska
przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy, -
umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym -
umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu organizacja pracy własnej i innych -
wysokie zdolności interpersonalne -
dobra znajomość komputera i pakietów Office -
umiejętność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów -
doświadczenie na podobnym stanowisku, -
chęć do pracy, -
dokładność, rzetelność, spostrzegawczość
Oferujemy
umowa o pracę, -
praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -
ubezpieczenie grupowe Warta -
stabilność zatrudnienia, -
pakiet medyczny LUXMED -
system kafeteryjny -
dofinansowanie do zimnych i gorących przekąsek i napojów -
atrakcyjne wynagrodzenie
Wynagrodzenie w wysokości 8500-9000 zł brutto miesięcznie + nagroda roczna w wysokości płacy zasadniczej płatna w II ratach

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532