Kierownik produkcji - Stargard
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla sprawdzonego klienta, firmy z ugruntowaną europejską pozycją w branży produkcyjnej z nową siedzibą w Stargardzie, szukamy osoby do pracy na stanowisku:

KIEROWNIKA PRODUKCJI

Lokalizacja: Stargard

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 11 500 zł brutto ( 8 000 zł netto)
  • praca jednozmianowa: godziny 8:00 - 16:00
  • szkolenia i kursy rozwijające kwalifikacje

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,
  • biegła znajomość języka angielskiego (B2-C1),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność nadzorowania i motywowania pracowników.

Obowiązki:
  • koordynowanie i nadzorowanie prac,
  • wyznaczanie i realizacja planów produkcyjnych,
  • planowanie grafików pracowników,
  • raportowanie i analiza wydajności produkcji,
  • komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz.

Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Jeśli jesteś osobą ambitną, zorientowaną na rozwój i posiadasz odpowiednie kwalifikacje, zapraszamy do aplikowania!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

  • Praca Stargard
  • Kierownik Stargard
  • Pracownik produkcji Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567