Kierownik Produkcji Piekarniczej
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
14. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Zapewnienie maksymalizacji obrotów i jakości wyrobów piekarniczo-cukierniczych.
  • Koordynacja ustawień technologicznych i planowanie produkcji.
  • Zarządzanie zespołem, kontrola procesów produkcyjnych i jakości wyrobów.
  • Wprowadzenie nowych produktów i kontrola poziomu sprzedaży.

Oczekujemy od Ciebie:

  • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane w produkcji.
  • Znajomość technologii piekarniczej/ciastkarskiej i obsługi maszyn produkcyjnych.
  • Umiejętności organizacyjne, rekrutacyjne oraz podstawy księgowości.
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę lub kontrakt.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne środowisko pracy.
  • Szkolenia i rozwój kompetencji.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

  • Praca Sokołów Podlaski
  • Kierownik Sokołów Podlaski
  • Pracownik produkcji Sokołów Podlaski
  • Sokołów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849