KIEROWNIK PRODUKCJI OBUWIA I ROZWOJU PRODUKTU (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Obowiązki

  • Planowanie, dystrybucja zleceń produkcyjnych I koordynowanie wszystkich niezbędnych działań na różnych etapach produkcji obuwia w celu zapewnienia zgodności z normami jakości oraz z góry określonymi celami produkcji I wydajności
  • Nadzorowanie całego procesu produkcji obuwia
  • Projektowanie i rozwój produktu, korekty i wdrażanie do produkcji
  • Odpowiedzialność za zapewnienie, że wszystkie fazy procesu produkcyjnego przebiegają wydajnie i efektywne, przy jednoczesnym spełnianiu standardów jakości i celów produkcyjnych
  • Nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie branżowe, najlepiej w zakresie produkcji i projektowaniu obuwia
  • Doświadczenie w planowaniu i koordynacji prac oraz projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów
  • Wiedza na temat procesów i technik produkcji obuwia
  • Umiejętności przywódcze, organizacyjne i planistyczne
  • Dobra komunikacja, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość maszyn produkcyjnych, mile widziane zdolności techniczne

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 1 zmianowym (piątki do godziny 12)
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon i komputer do użytku prywatnego)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849