Kierownik Produkcji (obróbka metali)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest intensywnie rozrastająca się firma
specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu
nowoczesnych konstrukcji szklanych.

Do nowego zakładu w Alwerni, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produkcji
miejsce pracy: Alwernia

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego w branży ślusarki aluminiowej w zarządzaniu procesem produkcyjnym,
  • znajomość procesów obróbki metali (frezowanie, toczenie, wiercenie i innych),
  • umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz specyfikacji produktu,
  • doświadczenie w planowaniu, organizowaniu i kontroli procesów produkcyjnych,
  • odnajdywanie się w dynamicznych warunkach pracy,
  • znajomość obsługi maszyn i narzędzi stosowanych w obróbce metali.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • podstawę, premię uznaniową, premię roczną,
  • profesjonalne szkolenia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w nowoczesnym zakładzie,
  • dużą samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.

Zadania

  • planowanie, organizacja i kontrola procesu produkcyjnego (okna, drzwi, fasady, balustrady),
  • zarządzanie zespołem produkcji i monitorowanie wydajności pracy,
  • zapewnienie terminowości i jakości produkcji,
  • optymalizacja kosztów produkcji poprzez efektywne zarządzanie zasobami i materiałami,
  • przestrzeganie standardów i procedur firmy,
  • dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy na terenie zakładu,
  • raportowanie bieżących wyników produkcji, wydajności, kosztów i jakości.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370