Kierownik Produkcji Nieseryjnej (blaty kuchenne)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
SALES HR
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych.

Szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym liczącym obecnie ok 50 osób (z możliwością wzrostu do 70 osób).
  • Nadzór nad procesem produkcji blatów kuchennych na zamówienie – od cięcia materiału, przez przygotowanie otworów pod zlew/indukcję, po zabezpieczanie ciętych miejsc
  • Wdrażanie i optymalizacja procesów produkcyjnych z użyciem systemu zarządzania MES
  • Identyfikacja i wdrażanie automatyzacji oraz optymalizacji mających na celu zwiększenie efektywności produkcji
  • Zarządzanie kosztami produkcji oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Współpraca z liderami produkcji i operatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości produkcji oraz terminowej realizacji zamówień

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji w branży produkcyjnej : nieseryjnej, najlepiej związanej z przemysłem meblowym / drzewnym
  • Znajomość systemów zarządzania produkcją, w szczególności systemów MES
  • Umiejętność zarządzania dużym zespołem i motywowania pracowników
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Znajomość nowoczesnych metod automatyzacji produkcji
  • Gotowość do relokacji

Oferujemy

  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata - umowa o pracę / B2B
  • Dodatkowe premie
  • Realna możliwość na stanowisko Dyrektora Produkcji, połączona ze wszystkimi benefitami z tym związanymi
  • Pracę przy mocno rozpoznawalnej marce, generującej stabilne przychody liczone w setkach mln
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Pomoc kuchenna Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536