Kierownik Produkcji Nieseryjnej (Blaty Kuchenne)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
SalesHR
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie zespołem produkcyjnym liczącym obecnie ok 50 osób (z możliwością wzrostu do 70 osób). Nadzór nad procesem produkcji blatów kuchennych na zamówienie – od cięcia materiału, przez przygotowanie otworów pod zlew/indukcję, po zabezpieczanie ciętych miejsc Wdrażanie i optymalizacja procesów produkcyjnych z użyciem systemu zarządzania MES Identyfikacja i wdrażanie automatyzacji oraz optymalizacji mających na celu zwiększenie efektywności produkcji Zarządzanie kosztami produkcji oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych Współpraca z liderami produkcji i operatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości produkcji oraz terminowej realizacji zamówień WYMAGANIA: Doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji w branży produkcyjnej : nieseryjnej, najlepiej związanej z przemysłem meblowym / drzewnym Znajomość systemów zarządzania produkcją, w szczególności systemów MES Umiejętność zarządzania dużym zespołem i motywowania pracowników Umiejętność analitycznego myślenia oraz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych Znajomość nowoczesnych metod automatyzacji produkcji Gotowość do relokacji OFERUJEMY: Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata - umowa o pracę / B2B Dodatkowe premie Realna możliwość na stanowisko Dyrektora Produkcji, połączona ze wszystkimi benefitami z tym związanymi Pracę przy mocno rozpoznawalnej marce, generującej stabilne przychody liczone w setkach mln Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Pomoc kuchenna Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667