Kierownik produkcji konstrukcji okrętowych (praca w Niemczech)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorach morskim, wiatrowym i budowlanym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kierownika kontraktu.

Jeśli posiadasz doświadczenie w budowie statków lub jachtów, potrafisz zarządzać dużymi zespołami oraz porozumiewasz się w języku niemieckim - koniecznie daj się poznać!

Miejsce pracy - Bremen, Niemcy

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego (pożądana)
  • doświadczenia minimum 5 lat na stanowisku kierownika produkcji w przemyśle stoczniowym (kadłuby statków)
  • nastawienia na realizację celów
  • wykształcenia technicznego
  • znajomości rysunku technicznego i procesów spawalniczych
  • umiejętności kierowania zespołem ludzi, odpowiedzialności

    bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności obsługi pakietu Ms Office
  • umiejętności obsługi AutoCad
  • otwartości na pracę za granicą - Niemcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • auto służbowe, telefon, komputer
  • zakwaterowanie
  • dodatek żywieniowy
  • finansowanie kosztów dojazdów
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię od wypracowanego zysku

Zadania

  • kierowanie realizacją projektów konstrukcji okrętowych (budowa i montaż sekcji)
  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu produkcyjnego około 70-120 osób
  • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac
  • zarządzanie budżetem (kontrola i analiza kosztów)
  • udział w odbiorach na budowie
  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej
  • poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców
  • organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu

  • Praca Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246