Kierownik Produkcji Konstrukcji Okrętowych
  • Niemcy
Niemcy, Bremen, 0, Niemcy
Muehlhan Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Muehlhan Polska Spółka z o.o.

Miejsce Pracy : Stocznia w Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • kierowanie realizacją projektów konstrukcji okrętowych (budowa i montaż sekcji),
  • zarządzanie i organizacja pracy zespołu produkcyjnego około 70-120 osób,
  • nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac,
  • zarządzanie budżetem (kontrola i analiza kosztów),
  • udział w odbiorach w budowie,
  • analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
  • poszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców,
  • organizowanie spotkań koordynacyjnych z wszystkimi uczestnikami projektu.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – poziom średniozaawansowany,
  • doświadczenie minimum 5 lat na stanowisku kierownika produkcji w przemyśle stoczniowym (kadłuby statków),
  • nastawienie na realizację celów,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i procesów spawalniczych,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi, odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office,
  • umiejętność obsługi AutoCad

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjny poziom wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Kierownik Niemcy
  • Pracownik produkcji Niemcy

  • 113 581
    19 190